Seks Hayatınızı Canlandırın | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Seks Hayatınızı Canlandırın


Seks Hayatınızı Canlandırın

Seks Hayatınızı Canlandırın

Misyoner olun

Bir kadın küçük manevra ile şaşırtıcı vuruşlar ve dokunuşlarla hem kendinin hem de erkeğinin orgazm olmasını sağlayabilir. Bunu nasıl yapacağınız ise şöyle; Cinsel organı az ya da çok yatay hareketlerle göğsünüze sürtebilirsiniz. Cinsel birleşme sırasında eğlenceli hareketler yapabilirsiniz.

Çinko alın

Deniz ürünleri, kabak çekirdeği, yumurta, ıspanak gibi gıdalar cinsel gücü artırdığı için çinko tüketimi çok faydalıdır. Eğer karşı cinse karşı dayanılmaz olmak istiyorsanız seks hormanlarını güçlendirin.

Biraz partnerinizden uzak kalmayı deneyin. Dünya çapında birçok bilim adamı seksin insan sağlığındaki önemine vurgu yapıyor. Sizde bu durumu bu şekilde kabullenmiş olabilirsiniz. Ama artık hızlanan bir yaşam stilimiz var. Günlük koşuşturmacalar gün geçtikçe monotonlaşıyor ve eski heyecanını yitiriyor. Sizde seks hayatınızda böyle hissediyorsanız veya hissetmek istemiyorsanız partneriniz ile olan ilişkinizde seks hayatınıza biraz kota koyabilirsiniz. Göreceksiniz ki birbirinizi özlediğiniz için çok daha fazla zevk alacak ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
Küçük sürprizler iki çift arasındaki bağı güçlendiren detaylardandır. Çünkü birbirinizin özel alanlarına girersiniz ve birbirinize daha yakın hissedersiniz. Sürpriz derken aklınıza hediyeler filan gelmesin. Seks sırasında ona daha önce hiç hitap etmediğiniz şekilde hitap etmeniz bile onu şaşırtacak ve daha da şevklendirecektir.
Öpüşmek dünyada insanları en tahrik eden şeyler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Onunla öpücüklerle başlayan güzel bir oyun kurgulayabilirsiniz. Uzun uzun sadece öpüşerek dahi birbirimizi baştan çıkarabilirsiniz.
Seks egoist insanları sevmez. Siz de partnerinize karşı egoist olmayın. Sadece kendi istediklerinizi yaptırırsanız karşınızdakine bir süre sonra içinde bulunduğunuz durumun hiçbir anlamı kalmayacak ve sıradanlaşacaktır.

Bakışlarınızla seksi ifade edin

Fiziksel, duygusal ve ruhsal boyutta gözler her iki taraf içinde çok önemlidir. Sevişirken veya seks yaparken bakışlar birleşmeyi orgazmı daha çok etkiler. Sekse başlamadan önce sevgilinizin gözlerinin için 5 dakika kışkırtıcı bir şekilde bakın ve bakmaya öpüşerek devam edin. Zevk noktalarının en iyi uyarıcıları bakışlar. Ve seksten sonra da gözlerine derin bir şekilde bakmaya devam edin ve patlayıcı orgazmı göreceksiniz.

Hızlı seksi deneyin

Çok yoğunsunuzdur belki fakat bu sizin sekse zaman ayıramayacağınız anlamına gelmez. Yoğun iş temponuz içinde dahi seks yapabilirsiniz. Bunun en iyi yolu hızlı ateşli seksi denemek. Ateşli seks için fırsatlar yaratıp daha zevkli hale getirin

Yatakta romantik şeyler okumak

Hoş kokulu mumlar eşliğinde seksten söz eden yazılar okuyarak orgazm olmayı sağlayabilirsiniz. Bunları okurken de yumuşak dokunuşlarla onu okşamaya başlayın kendinizi bir anda seksin ortasında bulacaksınız

Yatakta çorap giyin

Seks yaparken bildiğiniz ince çorabı giyin. Bu erkeklere daha seksi gelir. Seks sırasında çorapların dokusu, kayganlığı erkeğin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*