Güliz Ayla Hayatı Biyografisi | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Güliz Ayla Hayatı Biyografisi


Güliz Ayla Hayatı Biyografisi

Güliz Ayla Kimdir

2006 yılında Adelaide isimli gruba dâhil olarak bu grupla beraber Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışmasın’da birincilik kazanmıştır. Güliz Ayla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği bölümünü kazanarak eğitimini burada sürdürmüştür. Daha sonra Müjdat Gezen’in yazmış olduğu iki müzikalinde şarkılarını da seslendiren ve müzik kariyerine Metin Özülkü, Işın Karaca ve Ekstra Orkestra gibi isimlere vokal yaparak başlayan Güliz Ayla; bu çalışmalarının ardı sıra albüm yapmaya karar vermiştir.
Albüm çalışmalarını yapmak isteyen ve bu kararı veren Güliz Ayla; Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır ile tanışması sonrasında; Sıla ve Efe Bahadır Ayla’nın albümüne prodüktör olmayı kabul etmişlerdir.
27 Nisan 1988 yılında Samsun’da doğmuştur. 29 yaşında olan şarkıcı boğa burcudur. 1998 yılında Samsun’da 2 yıllık Belediye Konservatuarı Tiyatro ve Drama bölümüne girerek eğitimini başlatmıştır. Çeşitli orkestralarda vokalistlik ve koroistlik de yapan Güliz Ayla; Lise eğitimini Samsun Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Burcu: Boğa
Kilosu: Yok
Boyu: Yok
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Sanat Merkezi/Batı Müziği
Sevgilisi: Yok
Adı Soyadı: Güliz Ayla
Doğum Tarihi: 27 Nisan 1988
Nereli: Samsun
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*