Esat Yontunç Hayatı Biyografisi | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Esat Yontunç Hayatı Biyografisi


Esat Yontunç Hayatı Biyografisi

Esat Yontunç Kimdir

Esat Yontunç Hayatı Biyografisi

Esat Yontunç Hayatı Biyografisi

Acun Medya şirketinde de beraber aynı şekilde iki ortak olarak da çalışan Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç sıkışınca birbirlerine yardım eden iki sıkı dost. Acun Firarda programında yer alan Esat Yontunç Acun ile Zirve tırmanışını beraber sürdüren yol arkadaşlarından birisi. Acun’un kameramanlığını yapan Esat Yontunç şimdilerde Acun Ilıcalı’nın yanında yapımcı olarak görev alıyor. Acun Ilıcalı ile ismini duymuş olduğumuz ün yapmış olan Esat Yontunç ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın çocukluk arkadaşı; aynı zamanda da iş arkadaşıdır. Bu arada Var mısın yok musun yarışmasında Hamdi Bey’in de Esat Yontunç olduğuna dair söylentiler olmuştu.
1969 doğumlu ve 45 yaşında olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak diye biliniyor. Birlikte birçok çalışmaya imza atan ikilinin arasından su sızmıyor; sürekli olarak Medya önünde de yer alan Esat Yontunç esas mesleği olarak TV yapımcılığı yapmaktadır. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu Varmısın Yok musun, Yok Böyle Dans gibi programlarında da çalışmalar yapan Esat Yontunç sürekli olarak Acun ılıcalı’yla beraber projelerde yer alan en yakın arkadaşı. Magazin basınında da yer alan Esat Yontunç bir zamanlar Burcu Esmersoy ile aşk yaşamış.
Survivor 2016 yarışmasında TV8 ekranlarında gelecek olan birleşme partisinde jüri üyesi olarak yer alacak olan Esat Yontunç jüri koltuğuna oturacak. Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasının düzenlenmesiyle yeni bir boyut kazanan yarışmada jüri koltuğuna oturacak olan Esat Yontunç ile Acun Ilıcalı birlikteliği çok eskilere dayanan bir dostluğu taşıyor. Acun Ilıca’nın açıklamasına göre Survivor şarkı yarışmasında jüri olacak olan Esat Yontunç Acun Ilıcalı’nın çocukluk arkadaşı.

Kilosu: 82
Boyu: 1.82
Göz Rengi: Açık Kahverengi
Saç Rengi: Saçı Yok
Eğitim Durumu: Üniversite mezunu
Sevgilisi: Hande Gülşen
Evli mi: Hayır
Adı Soyadı: Esat Yontunç
Doğum Tarihi: 1969
Nereli: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*