Elçin Sangu Hayatı Biyografisi | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Elçin Sangu Hayatı Biyografisi


Elçin Sangu Hayatı Biyografisi

Elçin Sangu Kimdir

Elçin Sangu Hayatı Biyografisi

Elçin Sangu Hayatı Biyografisi

Çocukluktan bugüne kadar sahne hayatına dair işler yapmak istiyordum. Opera mezunu oldum ve İzmir’de tiyatro yaparken tesadüf olarak kendimi bir anda Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde önemli rollerden birinde buldum. Üstelik bu deneyimim kötü bir karakterle olmuştur’’ diye açıklayan Elçin Sangu bu sayede dizi dünyasına dahil olduğunu söylemektedir.
2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali rolüyle oyunculuk kariyerine başlayan Elçin Sangu Tiyatro ve Operayı ikinci plana bu şekilde atmak zorunda kalmış. Daha sonra 2012 de Aşk Kaç Beden Giyer adlı proje ile ekranlarda olmaya devam etmiş ve ayrıca Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide, Sevdam Alabora Nazar da Zeynep olarak rol almıştır.
1 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu olan Elçin Sangu; duygusal bir yengeç kadınıdır. Burcunun özelliklerini taşıyan Elçin Sangu Mersin Üniversitesinde eğitimine üniversitenin Opera bölümünden 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümüne geçerek eğitimine devam etmiştir. Opera bölümü mezunu olan Elçin Sangu; müzik tutkunudur. Sahne tozu Tiyatrosu oyunculuk eğitimi alarak tiyatro Elçin Sangu İzmir’de tiyatro oyununda şu anda menajeri olan kişi ile tanıştıktan sonra dizi oyunculuğuna adım atmıştır. Elçin Sangu bu fırsatı değerlendirdiği zamanı şu şekilde anlatıyor.

Burcu: Yengeç
Kilosu: 60
Boyu: 1.74
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kızıl
Eğitim Durumu: Mersin Üniversitesi Opera
Sevgilisi: Yunus Özdiken
Adı Soyadı: Elçin Sangu
Doğum Tarihi: 13 Ağustos 1985
Nereli: İzmir
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*