Ricky Martin Biyografisi Hayatı | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Ricky Martin Biyografisi Hayatı


Ricky Martin Biyografisi Hayatı

Ricky Martin Kimdir

En bilinen parçası “Livin La Vida Loca” olan sanatçı 2010 yılında eşcinsel olduğunu açıkladı. Taşıyıcı anne yoluyla ikiz çocuk sahibi olan sanatçı 2016 Kasım ayında Ywan Yosef ile nişanlandı.
1991 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkaran Ricky Martin, halen bu kariyerini başarıyla sürdürüyor. 90’lı yıllar boyunca dünya müzik listelerinde her zaman kendine yer buldu.
Enrique Martin Morales olan ünlü şarkıcı daha küçük yaşlardan itibaren müziği çok seviyordu. Kilise korolarında yer alan Ricky Martin, 6 yaşındayken reklamlarda oynamaya başladı. Daha sonra şan eğitimi alan ünlü şarkıcı, 1984 yılında Menudo grubunun baş solisti oldu ve 5 yıl boyunca bu görevini başarıyla sürdürdü. Liseyi bitirip New York’a taşındı.
Ricky Martin; En İyi Erkek Pop Şarkıcı, Grammy ve Latin müzik ödüllerini kazandı. 21 defa en iyi 10 sarkı listesine girdi ve 8 defa da listede birinci oldu. Müzik kadar başarılı oyunculuk kariyerini de aynı anda sürdürmeyi başaran ünlü sanatçı 1994 yılında General Hospital adında bir pembe dizide oynamaya başladı. Bu dizideki başarısıyla Sefiller oyununun Brodway müzikali uyarlamasında oynamak için diziden ayrıldı ve bir sene boyunca gösteride yer aldı.

Ricky Martin Hakkında

Boyu: 1.88 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Ywan Yosef (Nişanlısı)
Adı Soyadı: Ricky Martin
Doğum Tarihi: 24 Aralık 1971
Nereli: San Juan, Porto Riko
Burcu: Oğlak
Kilosu: 71
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*