Regl Döneminde Seks | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Regl Döneminde Seks


Regl Döneminde Seks

Regl Döneminde Seks

REGL DÖNEMİNDE CİNSEL İLİŞKİNİN ZARARLARI
Regl döneminde eğer prezervatifsiz cinsel ilişki kurulursa kadın veya erkeğin mikrop kapma şansı olabilir. Çok nadir de olsa adet kanaması sırasında gebe kalma olasılığı da mevcuttur, bunu da göz ardı etmemek gerekir.
REGLİYKEN İLİŞKİYE GİRMEK
Birçok kadın regliyken kendilerini itici bulurlar ve erkeklerin bu hallerinden rahatsız olabileceklerini düşünürler, oysaki bunu itici bulan erkekler olduğu gibi, bundan rahatsız olmayan, kadını adet döneminde de arzulayan ve bu sırada cinsel ilişki kurmak isteyen, cinsel ilişki kuran ve de bundan zevk alan birçok erkekte mevcuttur.
Yine de genel görüş olarak bu dönemde hem erkek ve hem de kadın açısından sorunlara yol açmaması için tedbirli olmalı ve adet döneminde cinsel ilişkiden uzak durulmalıdır.
Gerek kadınlar, gerekse erkekler tarafından en çok merak edilen meselelerden biri de regl döneminde cinsel ilişkiye girilip girilmeyeceği. Eşler arasında her dönemde olduğu gibi kadının adet döneminde cinsel istek duyulması da gayet normaldir. Ancak burada eşlerin tercihlerini etkileyen çeşitli faktörler bulunuyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*