Nurettin Sönmez Biyografisi Kimdir | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Nurettin Sönmez Biyografisi Kimdir


Nurettin Sönmez Biyografisi Kimdir

Nurettin Sönmez Nereli Hayatı

Dizide göstermiş olduğu yüksek performansı nedeniyle; dikkatleri çok fazla üzerine çeken bir oyuncudur.Nurettin Sönmez 1978 yılında doğduğunu bir röportajında belirtmiştir. 38 yaşında olan Nurettin Sönmez Akşam gazetesine verdiği röportajında oldukça maceraperest bir insan olduğunu belirtiyor. Güzel konuşma spikerlik kursu ve iki saat drama dersi ile doğaçlama ve Duygu çalışmaları yaparak Yalçın Boratap tarafından fark edilmesiyle konservatuar sınavlarına girdiğini belirtiyor. Can Gürzap ve Arsen Gürzap diyalog oyunculuk okulunu bitiren Nurettin Sönmez iki sene üst üste Eric Morris metod oyunculuğu yaparak ilerlediğini ifade ediyor.
Nurettin Sönmez İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği Diyolog İletişim Oyunculuk Okulu ile Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü üzerine eğitim gören bir kişi olarak adı geçmektedir. 1.85 boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Nurettin Sönmez Mavi Kelebekler, Akşam Güneşi, Kıvılcım Sevgili, Doktor, Osmanlı Kıyam ve Osmanlı’da Derin Devlet gibi yapımlarda sergilemiş olduğu birçok oyunculuk başarısıyla adından çokça söz ettirmiştir.

Hakkında

Boyu: 1.85
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği, Diyolog İletişim Oyunculuk Okulu ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü / Mezun
Adı Soyadı: Nurettin Sönmez
Doğum Tarihi: 24 Temmuz 1978
Nereli: İstanbul
Burcu: Aslan
Kilosu: 80
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*