Korkunç seks kazaları | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Korkunç seks kazaları


Korkunç seks kazaları

Korkunç seks kazaları

Korkunç seks kazaları

Korkunç seks kazaları

Kafasına avize düştü

Avustralyalı bir kadın iş için gittiği gezide otel odasında sevişirken tavadaki cam avize kadının kafasına düştü. Kadın olayı küçük yaralarla atlattı

Tehlikeli fantezi öldürdü

Bir kadın yatak odasında kocasıyla yaptığı bir deneme sonunda elektrik akımına kapılarak feci şekilde can verdi. Öldüğü gece çift, kadının göğüs uçlarına elektrik veren kıskaçlar takıp gücü açıp kapıyordu.

Penis yüzüğü penisinden ediyordu

Amerikalı bir adam penisine sıkışan penis yüzüğü yüzünden hastaneye gitti. Doktor yüzüğü kesti ancak öncesinde adama gerekirse penisinin de kesilebileceğine dair bir belge imzalattı. Neyse ki adam ve penisi kurtuldu.

Yine arabada seks yine kaza

İngiltere’de ikisi de evli bir çift kaçamak için arabada seks yapmayı tercih etti. Ancak bu hayli küçük ve dar olan araba korkunç bir kazaya neden oldu.

Adamın omurunda bir kilitlenme meydana geldi. Kaskatı kalan adam acıdan hareket edemiyordu. Çifti bu uygunsuz durumdan itfaiye ekipleri arabanın kaportasını keserek kurtardı.

Otomobil nehre yuvarlandı

Erkek arkadaşıyla otomobilde sevişen kadın, otomobil nehre yuvarlanınca boğularak can verdi. Sevgilisi ise camı kırarak kurtuldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Seks yaparken kemik kırmak

Fransız bir çift bekarlığa veda partisinden sonra şehvetli bir şekilde sevişmeye başladı. Seks o kadar şehvetliydi ki kadının kasık kemikleri kırıldı. Genç kadın ertesi günkü düğüne tekerlekli sandalyeyle katıldı.

Arabada seks

Roma’da bir çift arabalarını karanlık bir parka çekip sevişmeye başladı. Ateşli sevişme sırasında adamın bacağı vitese çarptı ve araç hareket etmeye başladı. Yokuş aşağı gittikçe hızlanan araç tıka basa dolu bir fast food dükkanından içeri girdi.

50 yaşındaki bir İtalyan, 26’lık sevgilisini “Batman” kılığına girerek etkilemek istedi. Adam önce genç sevgilisini yatağa kelepçeledi ve gözlerini bağladı.

Gardırobun üstüne çıkıp, oradan sevgilisinin üzerine atlamayı tasarlayan adam yere çakıldı ve bayıldı. El ve gözleri bağlı genç sevgili, saatlerce “imdat” diye bağırdı. Sonunda eve gelen polis ve itfaiye ekipleri, ne olduğunu anlamak için çok çaba sarfetti.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*