Jülide Kural Hayatı Biyografisi | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Jülide Kural Hayatı Biyografisi


Jülide Kural Hayatı Biyografisi

Jülide Kural Kimdir

yıllık Almanya macerasından sonra Türkiye’ye dönen oyuncu kaldığı yerden çalışmalarına devam eder. İngilizce ve Almanca bilen Jülide Kural 1993-1997 yılları arasında Süper Baba dizisinde ve 2004 yılında Kadir İnanır’la büyük bir aşk yaşamasına vesile Olan Bütün Çocuklarım isimli dizide rol alır. 2012 yılında vizyona giren Cennetten Kovulmak isimli sinema filminde Ezgi Asaroğlu, Rojin Tekin’le birlikte rol almıştır.
Aynı zamanda aynı üniversitede konservatuar sınavlarına girerek Tiyatro bölümünü kazanır. Her ikisinden de mezun olan sanatçı tercihini tiyatrodan yana kullanacaktır. Oyuncu Jülide Kural 2004 yılından bu yana Kadir İnanır ile birlikteliktedir. İkilinin evlenip evlenmediği ile ilgili kesin bilgi bilinmemektedir.
1965 yılında Adana’da doğan Jülide Kural aslen Çerkez kökenli olup, İzmit’te büyümüştür. İlköğretim ve lise eğitimlerini İzmit’te tamamlayan oyuncu tiyatroyla lisedeyken ilgilenmiştir. Orta doğu teknik üniversitesinde felsefe bölümünü kazanan sanatçı İstanbul’a taşınınca felsefe eğitimini tamamlamak adına İstanbul Üniversitesine geçiş yapmıştır.
Üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli tiyatrolarda görev alan oyuncu Almanya’ya gitmiştir. Yaklaşık üç

Burcu: Oğlak
Kilosu: 50
Boyu: 1.60 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu
Adı Soyadı: Jülide Kural
Doğum Tarihi: 01.01.1965
Nereli: Adana, Türkiye
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*