Güvenli Prezervatifle Seks | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Güvenli Prezervatifle Seks


Güvenli Prezervatifle Seks

Güvenli Prezervatifle Seks

Birlikte olduğunuz kişinin prezervatifini siz takın, bu işlem ilişkiye ara verme endişenizi ortadan kaldıracaktır.
Yağ bazlı kayganlaştırıcılar veya masaj yağları kullanmayın. Aromaterapide kullanılan ürünleri kullanırken dikkatli olun, çünkü doğal kauçuk olan prezervatiflere zarar verirler.
Prezervatifler dayanıklıdır, fakat mücevher, fermuar, keskin tırnak gibi delici malzemelerden uzak tutunuz.
Oral seks yaparken daha güvende olmanız, spermleri yutmamanız ya da virüslerin ağzınızda olabilecek yaralar aracılığıyla dolaşım sisteminize girmesini engellemeniz için, kokulu prezervatifleri kullanınız, yağ bazlı rujlara dikkat ediniz.
Uzak yerlere giderken yanınızda prezervatif bulundurun. Gittiğiniz her yerde dilediğiniz anda temin edemeyebilirsiniz.
Unutmayın ki mide, bağırsak rahatsızlıkları ağız yoluyla alınan (haplar gibi) kontrol yöntemlerinin etkisini azaltabilir. Kullandığınız tek yöntem bu ise tedbir olarak yanınızda prezervatif bulundurun.
Antibiyotikler ve bazı ilaçlar ağız yoluyla alınan korunma yöntemlerinin (hap gibi) etkisini düşürebilir. Bir endişeniz varsa, doktorunuza ya da eczacınıza danışın ve prezervatif kullanın.
Ön sevişme ya da karşılıklı mastürbasyon yaparken veya karşı cinsin cinsel organlarıyla oyunlar yaparken vücudunuzda, vücut sıvılarının birbirine geçebileceği kesikler olmamasına dikkat edin. Mastürbasyonda eğlence katmak ve güvenlik açısından prezervatif kullanabilirsiniz.
Cinsel organlara haricen uygulanan bazı ilaçlar, latex prezervatiflerle temas ettiklerinde kauçuğun yapısını bozabilir, bu nedenle kullanmadan önce bu ürünlerin prezervatifler üzerindeki etkilerini doktor veya eczacınıza sorunuz.
İlave bir kayganlaştırıcı kullanacaksanız her zaman su bazlı kayganlaştırıcı kullanınız.

Prezervatif hem sizi, hem birlikte olduğunuz kişiyi koruyacak, cinselliği endişesiz yaşamanın sağlayacaktır. Gerçekte düzenli ve doğru kullanıldığında hamilelikten, HIV ya da cinsel yolla bulaşan hastalıklardan koruyan tek yöntemdir.

Normal ya da oral sekste erkeklik organı karşı cinsin vücuduyla temas etmeden, prezervatif kullanmalıdır. Unutmayın ki boşalma öncesinde gelen sıvı sperm ya da cinsel yolla bulaşan hastalık organizmaları içerebilir.
Oral seks yaparken ilişkiyi daha zevkli hale getirmek için kokulu prezervatif kullanılmalıdır. Her ilişkide yeni bir prezervatif kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.
Dönüşü olmayan noktaya gelmeden önce birlikte olacağınız kişiyle prezervatif hakkında konuşun.
Daima hazırlıklı olun. Yanınızda prezervatif bulundurun. İlişkiye gireceğinizi düşünüyorsanız, prezervatif bulundurmanız sorumlu hareket ettiğinizi ve karşınızdakine saygı gösterdiğinizi ifade eder.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*