Eylem Kızıl Biyografisi Hayatı | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Eylem Kızıl Biyografisi Hayatı


Eylem Kızıl Biyografisi Hayatı

Eylem Kızıl Biyografisi Hayatı

İkinci albüm “Bir Sonraki (Next)” 2008’de yayımlandı. Çıkış şarkısı “Güle Güle” iki dildeki renkli videosu ile dikkat çekti. Bunun sonrasında ikinci klip şarkısı “Hayat” oldukça popüler oldu. Bu dönemin sonunda Eylem YouTube’da 15 milyon kez tıklanmıştı.
5 Eylül 1984 Londra dünyaya gelmiştir İngiltere’de doğup büyüyen, Kıbrıs Türkü şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır.R&B – pop tarzındaki müziği ve 3 oktavlık vokal yeteneğine sahip olan Eylem, vokal eğitimine “VocalTech” okulunda başladı ve iki yıl BTEC sanat kursunda sahneye çıktı.
Steamy Knights” isimli kız grubuyla çalıştı. 2002 Eurovision yerel finallerinde şarkısı First Night son 8’e kaldı. Black History Month Lewisham’da tiyatro, Western Union kampanyasında fotomodellik, Play Station, Channel 4 ve dünya çapındaki McDonalds reklamlarında The Streets,
Appleton Sisters gibi[kaynak belirtilmeli] sanatçıların kliplerinde ve “Son Perde” adlı kısa filmde oyunculuk tecrübesi edindi. Mazes & Wind Chimes: Physical Theatre’da dans yeteneğiyle sahne aldı.
Why Colour?” adlı şiiri 46.000 başvuru arasından seçilerek “Spellbound” adlı yayına dahil edildi. İngiltere’de her sene birden çok yıldızın çıkış yaptığı X-Factor programında 50.000 kişi arasından ilk 50’ye seçildi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*