Cinsel Performansınızı Arttırın | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Cinsel Performansınızı Arttırın


Cinsel Performansınızı Arttırın

Cinsel Performansınızı Arttırın

Somon tüketin

Bir önceki geceden daha ateşli bir sabah geçirmek istiyorsanız mutlaka somon tüketin. Somon arjinin bakımından zengin bir besin olduğundan uyarılma süresini arttırır. Tavsiyemiz somon ve çırpılmış yumurta ile hazırlayacağınız tost ile kahvaltı yapın.

SEKSİ AKIŞINA BIRAKIN:

Cinselliği her zaman, mekân ve koşulların uygun olduğu anda yaşayamazsınız. Çok yorgun olsanız da, kendinizi bakımsız hissetseniz de bazen kendinizi kendiliğinden gelişen karşılıklı istekler oluştuğunda bunun keyfini çıkarın.

Masaj yapın

Seks sonrasında masaj yapılması mutluluk hormonu oksitosinin salgılanmasının sürmesini sağlayarak ikinci, üçüncü ve dördüncü seferde daha güçlü ve daha kolay orgazm olmasını sağlar. Seksin ardından partnerinize masaj yapabilir ondan da isteyebilirsiniz.

Bu arada aramızda kalsın ama Çuha Çiçeği ile C ve E vitaminlerini içeren masaj yağları kadınların libidosunu ve orgazm yaşama sıklığını arttırıyor

SİGARAYI BIRAKIN, ALKOLÜ SINIRLAYIN:

Alkol ve sigara damar yapısına zarar verip cinsel organlara giden kan akımını azaltır. Bu sene kaliteli bir cinsellik yaşamak istiyorsanız sigarayı mutlaka bırakın.

KENDİNİZİ ZORLAYAN HEDEFLER BELİRLEMEYİN:

Pek çok kişi cinselliğin uzun sürmesini iyi performans olarak düşünür. Oysa iyi bir performans sadece süreyle belirlenmez. Önemli olan partnerinizle birlikte sizde mutluluk ve tatmin yaratan bir cinsellik yaşamanızdır. Bu nedenle kendinize fiziksel ve psikolojik olarak yıpratıcı hedefler koymayın. Ancak eğer erken boşalma sorununuz olduğunu düşünüyorsanız hekiminize danışın.

TEK SEFERLİK BAŞARISIZLIKTA HEMEN PANİK OLMAYIN:

Cinsel performansınız fiziksel sorunlar kadar uyku seviyeniz, stres düzeyiniz, duygusal durumunuz, ortam, partneriniz gibi pek çok faktörden etkilenir. Tek sefer başarısızlığı nihai sonuç zannetmeyin. Sorununuz devam ediyor ve cinsel yaşam kalitenizi azaltıyorsa doktorunuza danışın.

Sıcak bir duş alın!

Libido seviyesini en fazla stres düşürür. Stresli ve yorucu bir günün ardından sizi sakinleştirecek ve vücudunuzun penise doğru kan akışını arttırmasını sağlamak için 38 derecelik su ile duş alın. Eğer partneriniz için de bir sakıncası yoksa birlikte duş almak libidoyu tavan yaptırabilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*