Cinsel ihtiyaçların | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Cinsel ihtiyaçların


Cinsel ihtiyaçların

Cinsel ihtiyaçların karşılanmaması nedeniyle yaşanan psikolojik sorunlar.
Evlilere nazaran daha çok sağlık sorunuyla karşılaşma… Araştırmalar mutlu evliliği olan kişilerin bekarlardan daha uzun yaşadığını gösteriyor,
Sürekli olarak neden bekâr olduğunuzu kendinize sorabilirsiniz. Bunu dert edip bir an önce yeni birini bulmak umuduyla karşınıza çıkan her erkekle ilişki yaşayabilirsiniz. (Sizin bu halinizi gören potansiyel eş adaylarını da bu arada kaçırma ihtimaliniz de yüksek olacaktır.)
Aileniz ve arkadaşlarınız rahatsız edici yorumlarıyla canınızı sıkabilirler. ‘Tam sana uygun bir çocuk buldum’ diyerek çöp çatanlığa bile başlayabilirler.
Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Özellikle etrafınızda o kadar çift varken ve aileniz artık biriyle birlikte olmanızı isterken. Bunu başarısızlık olarak değerlendirebilirsiniz ve bu konuda kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Gerçekten sorun haline getirdiğinizde depresyona bile girebilirsiniz.
Bekâr olduğunuz için etrafınızdaki adaylar arasında bir tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama uzun süre bekâr kalırsanız ve ince eleyip sık dokursanız, elinize geçen fırsatları değerlendiremeyebilirsiniz.
Flört etmek bir sürüklenmeye sebep olabilir. Kadınlar ve erkekler sürekli farklı şeylerin peşindedirler. Kadınlar kendilerini anlayan, güvenebilecekleri bir erkek ararken; erkekler ise rahat bir ilişki yaşayabilecekleri bir kadın ararlar.
Bir çiftin sahip olduğu şeyleri gördüğünüzde üzülebilirsiniz. Birbirini ruh ikizi olarak tanımlayan ve bir ömür boyu birlikte yaşamak istediğini söyleyen bir çifti ya da çocuklarıyla oyun oynayan bir aileyi gördüğünüzde bazı şeyleri kaçırmış hissine kapılabilirsiniz. Hatta evlendiğinizde bile bazı şeyleri geç yaşamış olmak sizi yine üzebilir.
Çocuk yaradanın insana bir lütfudur, evlilik olmaması, çocuk sahibi olamama çocuk sevgisini tadamamayı da beraberinde getiriyor.
Sürekli ne zaman evleniyorsun, çok seçiyorsun gibi sözlerle toplum baskısına maruz kalma.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*