Cinsel Gücü Arttıran Besinler | Gabile Sohbet, Gabile Chat, Gay Sohbet, Gay Chat Odaları

Cinsel Gücü Arttıran Besinler


Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Yatak odalarında mutlaka olması önerilen lavanta ise duygu olarak sizi yoğunlaştırır. Çayını tüketemezseniz bile yatak odanızda baş uçlarınıza mutlaka birer lavanta keseleri koymayı ihmal etmeyiniz.

Taze zencefil hemen hemen bir çok şeye iyi geliyor diye biliyoruz. Özellikle de soğuk algınlığı zamanlarında. Ama cinsel gücü arttırıcı etkisini asla unutmamak ve gözden kaçırmamak lazım.

Toz tarçın genellikle romantik anların vazgeçilmez kokusudur. Bu koku sizin duygularınızla ile birlikte seks isteğinizi de harekete geçirir. Aynı zamanda hazımsızlığa da iyi geldiği bilinir.

Yasemin ve vanilya da lavanta gibi mis gibi kokuları ile hem romantizmi alevlendirir hem de cinsel isteğinizi hızla yukarılara çıkartarak istediğiniz arzuya ulaşmanızı kolayca sağlar.

Roka, maydanoz ve kekiği sadece yemeklerinizde salatalarınızda kullanmayın. Bunları tüketirken hepsinin birer cinsel güç yardımcısı olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bitkilerden yapılan çaylar vücudumuzun her zerresine sandığınızdan çok daha faydalı. Aklınızın ucuna gelmeyecek bitkilerin çayları vücudunuzda afrodizyak etkisi yaratarak sizi baştan çıkarırken içinde bulunduğunuz durumlara bazı zamanlarda kendiniz dahi şaşırabilirsiniz…

Bitki çayları insan vücudundaki sıvıyı arttırır ve sıvı dolaşımını hızlandırır. Bu da daha enerjik olmanıza ve vücudunuzdaki hormonlarınızın harekete geçmesine sebep olur.

Sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisi olduğu bilinen rezene çayı cinsel gücü arttırıcı ve enerji verici özelliği ile de dikkat çeker.

Örneğin daha çok ağız kokusu veya yiyeceklere ekstra lezzet versin diye kullandığımız karanfil tam olarak bir afrodizyak içerir. Yorgunluğunuzu alır ve sizi harekete geçirir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*